mūsų asmeninis blogas

Apie knygą:
Leidykla: Alma littera
Išleista: 1999
Puslapių sk.: 237

Pradžioje knyga nepatiko. Visiškai. Jau norėjau ją mesti, bet nutariau dar paskaityti ir nenusivyliau. Kai kurie apsakymai pasirodė pusė velnio, bet nuo istorijos apie du pagyvenusius sutuoktinius (“Be galo švelni žmogžudystė“), kurie nusprendė bent kiek jiems likusio laiko pagyventi vieni – be sutuoktinio – ir stengėsi vienas kitą nužudyti, knyga man ėmė patikti vis labiau.

Dar patiko apsakymai apie dviračio išradėją; apie sūnų, sutikusį savo motiną jaunystėje; apie kareivį (ar jūreivį) grįžusį namo trumpam ir užsukusį į biblioteką, kurioje vaikystėje leisdavo labai daug laiko; dar siaubiakas “Nemokama žemė“ apie žmogelį, gavusį nemokamos žemės iš kapinių, kurioje vėliau išdygo baisus derlius; ir “Paskutinės apeigos“ apie žmogų, kuris keliavo laiku pas mirštančius rašytojus, kad pasakytų jiems, jog jų knygos bus skaitomos ir labai populiarios.

Knygos pabaigoje radau R. Bradbury (a.a. :() pasakojimą iš kur semiasi įkvėpimo ir minčių savo pasakojimams.

Vertinimas – 4/5

Ray Bradbury (g. 1920) – vienas garsiausių šio šimtmečio rašytojų, išleidęs apie 30 knygų. Rašytojas su žmona gyvena Los Andžele ir kuria naują apsakymų rinkinį. “Akies mirksniu“ – tai paties autoriaus sudarytas naujausių jo apsakymų rinkinys, kuriame rasime visko: nuo kasdieniškos tikrovės iki kerinčios fantastikos. Čia knibždėte knibžda keistų personažų, čia pilna paprastų ir neįtikėtinų stebuklų – ir daugelis jų kyla iš meilės ir gerumo, taip reikalingo mūsų racionaliame amžiuje.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: