mūsų asmeninis blogas

Apie knygą:
Leidykla: Alma littera
Išleista: 2012
Puslapių sk.: 528

Prisimenu, minėjau, kad fantasy knygų apie paauglius neskaitysiu. Tačiau apie šią knygą dar prieš tai skaičiau nemažai gerų atsiliepimų, tad nutariau surizikuoti. Bet… Nesakau, kad visai neįtraukė, bet ir ypatingo įspūdžio nepaliko.

Klerė – paprasta paauglė – kartu su savo draugu Saimonu eina į klubą, kur mergina tampa žmogžudystės, tiksliau demonžudystės liudininke. Taip ji susipažįsta su Izabele, jos broliu Aleku ir gražuoliu Džeiku. Jie – prieblandos medžiotojai, besikaunantys su iš kitų pasaulių ateinančiais demonais, vampyrais, vilkatais, elfais ir kitomis požeminėmis būtybėmis. Tik jų niekas, išskyrus Klerę nemato… Na, bent jau iš pradžių.

Kaip tik tuo metu pagrobiama Klerės mama Džoselina. Klerė, pasimetusi ir išsigandusi, kreipiasi pagalbos į gerą mamos draugą Luką, bet jis liepia jai daugiau jam nebeskambinti. Klerė papuola į prieblandos medžiotojų Institutą. Po truputį išaiškėja, kad Klerė nieko neprisimena apie mamos savo praeitį.

Horizonte atsiranda ir blogiukas, trokštantis įvesti pasaulyje savo tvarką.

Tad mergina, padedama naujųjų ir senųjų draugų, pasiryžusi išgelbėti mamą ir surasti Mirties taurę, kurios pagalba iš žmonių galima “padaryti“ daugiau prieblandos medžiotojų, nes pasatarosios ieško ir blogiukas…

Tęsinių neskaitysiu, nes pagooglinau siužetą ir nutariau, kad neverta skaityti toliau. Norėčiau kokios geros fantasy ar sci-fi. Be paauglių. Gal ką parekomenduosit?..

Kam patinka young adult ar tiesiog lengvo turinio, mąstyti neįpareigojančios knygos, manau, patiks ir ši.

Knygos anotacija: „Kai niujorkietė Klarė Frėj išsirengia į „Pragaro“ klubą, ji nė neįtaria tapsianti žmogžudystės liudininke, juolab kad žudikai bus trys paaugliai, pasipuošę keistomis tatuiruotėmis. Taip Klarė pirmą kartą susitinka su prieblandos medžiotojais – kariais, pasiryžusiais išnaikinti Žemėje demonus, sutramdyti vilkatus ir vampyrus.
Tada ji susipažįsta su žaviu auksaplaukiu Džeiku. Nė parai nepraėjus Klarė įtraukiama į Džeiko pasaulį: dingsta jos motina, o pačią Klarę užpuola demonas. Tačiau kodėl demonus turėtų dominti tokia paprasta mergina kaip Klarė? Ir kaip ji staiga ima regėti tai, ko nemato paprasti mirtingieji?
Prieblandos medžiotojams rūpi tai sužinoti.“

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: