mūsų asmeninis blogas

Apie knygą:

Leidykla: Alma littera
Išleista: 2011
Puslapių sk.: 328

Gal tyčia šios knygos nebūčiau ieškojus, bet kad jau papuolė į rankas, tai perskaičiau. Skaičiau rusiškai (nes man rusiškas knygas geriausia skaityti originalo kalba), tad apie lietuvišką leidimą ir vertimą nieko nepasakysiu. Toks ironiškas detektyvas (panašu į Doncova, tik be visų tų šunų ir krūvos giminaičių.  Kol skaičiau, buvo visai smagu, vietomis juokinga. Bet dabar situacijos atrodo ne visai tikroviškos (nors ką galiu žinot – juk Rusijoj negyvenu, gal ten visi gyvena kaip ironiškame detektyve :)).   Žodžiu, lengvas skaitaliukas savaitgaliui.

Tad ir rekomenduoju tiems, kam patinka Doncova, ironiški detektyvai, meilės istorijos, ir tiems, kas nori lengvos knygos atostogoms ar savaitgaliui.

Vertinimas –  7/10

Knygos anotacija: “Kažkieno kelis stipriai primygo ją prie grindų, veidą tarsi nudegino kažkas lengvo ir plevenančio; šitas lengvas ir plevenantis daiktas nuslydo ant kaklo ir užsinėrė kaip kilpa… ir ėmė veržti, oro stygius suspaudė krūtinės ląstą, Alečka kriokė, muistėsi ir konvulsiškai trūkčiojo, tada išsitempė kaip styga ir nuščiuvo – kilpa atsileido, šilkinis šalikėlis, tykiai šiugždėdamas, sakytum nutekėjo nuo kaklo. Skubūs žingsniai nukaukšėjo buto durų link. Jos trinktelėjo, ir viskas nutilo. Alia mėšlungiškai užsikosėjo, kelis kartus giliai ir dusliai įkvėpė, apsivertė aukštielninka ir beprasmiškai įsispoksojo į lubas neįstengdama patikėti, kad jos abejotinas amplua pravertė ne kine, o tikrovėje. Šiandien, atrodo, ji suvaidino geriausią savo vaidmenį – žudikas ja patikėjo ir išėjo!
Alevtina – jauna aktorė. Deja, sulaukianti pasiūlymų vaidinti tik negyvėles. Bet mergina nepraranda vilties vieną dieną gauti ir rimtesnį vaidmenį. Todėl išsiruošia peržiūrai pas garsų prodiuserį. Tačiau jo bute randa tik šeimininko lavoną…
Toliau pasipila labai keistų įvykių virtinė ir galiausiai ima aiškėti neįtikėtini dalykai…
Dėl ko buvo surežisuota makabriška istorija, kurioje Aliai teko suvaidinti pagrindinį vaidmenį, ir kas užsakė šį “realybės šou“?“

Reklama

Comments on: "Marija Briker “Mėtinis šokoladas“" (1)

  1. Isidesiu i sarasa del visa ko 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: