mūsų asmeninis blogas

Apie knygą:
Leidykla: Alma littera
Išleista: 2009
Puslapių sk.: 344

Greičiausiai esate matę filmą pagal šią knygą arba skaitę pačią knygą. Na o aš su šia istorija susipažinau tik dabar. Taigi, Greisė, kartu su savo žirgu Piligrimu, papuola į baisią avariją ir nors po jos jiedu lieka gyvi, tačiau sužalotais kūnais ir sielomis. Greisė neteko kojos, o Piligrimas tapo agresyvus. Mergaitės motina Anė mato, kad viskas yra blogai ir kad ir kaip ji stengiasi padėti dukrai ir žirgui, padėtis slysta jai iš rankų. Tačiau netikėtai sužinojusi apie arklių užkalbėtoją Tomą, Anė, nepaisydama jo atsisakymo jai padėti, pasiima dukrą ir žirgą ir važiuoja į kitą valstiją su viltimi, kad užkalbėtojas jiems padės.

Knyga pasirodė visai įdomi (nors ir melodramatiška), tiesa, pabaiga visgi nebuvo visiškai netikėta. Vis dėlto knygą priskirčiau prie tokių, kurias reikėtų perskaityti. Nebent nemėgstate meillės istorijų arba žirgų.

Skaitykit (jei dar neskaitėt), jeigu norit jausmingo (tiesa, ne per saldaus)  romano vasaros vakarui.

Vertinimas – 8/10

 Knygos anotacija: „Slidžiame kaimo kelyje vairuotojas nesuvaldo furgono ir šis nuslysta į pakelę, užkliudydamas jodinėjančią paauglę. Mergaitė, Greisė Maklin, ir jos žirgas Piligrimas stipriai sužeidžiami. Sužeidžiami ne tik jų kūnai, bet ir sielos: po avarijos netekusi kojos, Greisė vis labiau užsisklendžia savyje, o nešvariame kaimo tvarte įkalintas Piligrimas tampa nebesuvaldomas ir agresyvus. Veterinarai, praradę viltį sutramdyti žirgą, siūlo jį pribaigti, tačiau mergaitės motina, garsi žurnalistė Anė Maklin, nusprendžia rizikuoti viskuo, ką turi, ir, prievarta įsisodinusi dukrą bei pasiėmusi Piligrimą, išvyksta į Montaną ieškoti neįtikėtinomis galiomis garsėjančio vyro, Tomo Bukerio, gebančio švelnumu pasiekti ir nuraminti visų kenčiančių būtybių sielas.
Per kelias savaites pasikeičia ne tik mergaitės ir jos žirgo, bet ir visų kitų gyvenimai…“

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: